sudmt Vinný sklep a vinárna u Zdeny

Co nabízíme

 


Ceník poznámka
Jednotlivé akce
Degustace vín minimálně 6 osob
Exkurze do vinice minimálně 6 osob
Studené mísy pro 6 osob 
Domácí klobásy 200 g
Kompletní akce
Menu 1 Degustace vín s debatou o víně a vinaření. K tomu malé občerstvení ( neutralizační sousto - tvrdý sýr, chléb) Pro degustaci je připraveno cca 8 -10 vzorků. Akce je počítána na 1,5 hodiny minimálně 6 osob
Menu 2 Degustace vín s debatou o víně a vinaření. Pro degustaci je připraveno cca 8 -10 vzorků. Následuje posezení u vybraných vzorků ve vinárně. Ve vinárně jsou k vínu připraveny studené obložené mísy ( uzeniny, sýry, saláty atd.  - upřesnění podle domluvy ). Milovníky vína nadchne možnost neomezené kozumace sudového vína, spáče probudí šálek kávy a všichni se mohou občerstvit minerální vodou, jež je k dispozici.
Trvání akce je počítáno na přibližně 7 hodin.
Minimálně 6 osob
Menu 3 Degustace vín s debatou o víně a vinaření. Pro degustaci je připraveno cca 8 -10 vzorků. Následuje posezení u vybraných vzorků ve vinárně. Ve vinárně jsou k vínu připraveny studené obložené mísy ( uzeniny, sýry, saláty atd.  - upřesnění podle domluvy ), teplá večeře ( flamendr s chlebem, řízky s bramborovým salátem, případně pečená kuřecí stehýnka, nebo domácí guláš ) a k doražení pečivo. Milovníky vína nadchne možnost neomezené kozumace sudového vína, spáče probudí šálek kávy a všichni se mohou občerstvit minerální vodou, jež je k dispozici.
Trvání akce je počítáno na přibližně 7 hodin.
Minimálně 6 osob
Menu 4 Degustace vín s debatou o víně a vinaření. Pro degustaci je připraveno cca 8 -10 vzorků. Následuje posezení u vybraných vzorků ve vinárně. Milovníky vína nadchne možnost neomezené kozumace sudového vína, spáče probudí šálek kávy a všichni se mohou občerstvit minerální vodou, jež je k dispozici.
Občerstvení je připraveno ve stylu teplého a studeného rautu ( upřesnění po domluvě )
Trvání akce je počítáno na přibližně 7 hodin.
Minimálně 15 osob

Uvedené typové akce jsou uvedeny informativně. Prosíme zavolejte nám pro konkrétní nabídku, abychom vaši akci mohli připravit podle vašich představ.

O nás

Kde jsme

Co nabízíme

Kontakty

Fotogalerie

Ceníky